| диаметър | 308 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 31 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 93 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 61 mm |
| диаметър | 308 mm |
| дебелина на спирачния диск | 31 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър на главината на колелото | 93,1 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 308 mm |
| дебелина на спирачния диск | 33 mm |
| минимална дебелина | 30 mm |
| височина | 56 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/05 |
| кръг на дупките | 111,5 mm |
| центриращ диаметър | 93 mm |
| тегло | 11,3 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2730 0 1 PRO |
| диаметър | 308 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| брой на дупките | 6 |
| центриращ диаметър | 122,45 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 22 mm |
| диаметър | 308 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 13 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 122,45 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 25,5 mm |